eustafius: (бомба)
[personal profile] eustafius
Не можу не запостити прекрасне. Добряче підняло настрій. Розповідь знайомої, яку вона, на моє гаряче прохання, записала. Отже, сказання від Марти К. про тяжкі будні диванного бійця з глобальними проблемами локального масштабу. Насолоджуйтеся :)

"Війна війною, а у мене в хаті своя геополітика. Орендую квартиру в старій частині міста, будинок ще часів царя-батюшки - дерев'яний і дуже древній. Плюси - високі стелі, товсті стіни. Мінус - сусіди по житлоплощі. Те, що за оренду не платять і цуплять хавчик, це таке, а от їхня кількість та різноманість часом змушує замислитися. Загалом все б нічого. Мої нерви не змогла похитнути навіть нахабна миша, яка після довгої відсутності мене вдома, вирішила, що пересуватися по кухні можна і в розвалочку. Але мишей я не боюся, придбана поспіхом мишоловка досі лежить на антресолях без діла. Ну не змогла я зробити таку дірку у власній кармі. Та й довгих відлучень з дому більше не було, тож з цією сусідкою ми більше не перетиналися.

А от позавчора я виявила ще одного сусідушку. Цього разу набагато неприємнішого.Тарганів такого розміру в житті не бачила. Спочатку сприйняла його за якогось гігантського жука, але потім гугл мені пояснив, що я помилилася. Коли цей коричнево-чорний нахаба пробіг у мене під ногами, земля під ними добряче похитнулася. Халепа сталася пізно увечері, і перекресливши пів ночі дорогоцінного сну, зжерла стопіццот нервових волокон у мене, і мабуть, стільки ж, у моїх друзів, яким я дзвонила і репетувала про свої враження. Спочатку вони реготали і потішалися, потім роздратовано вимагали заспокоїтися, не розуміючи, як я не боюся ходити о третій ночі вулицею одна, а тут маю істерику від якоїсь комашки. Якби вони увиділи того п'ятисантиметрового гомодрила, думаю, вони б іншої заспівали. А тим часом, "комашина" забігла за шафу і почала там голосно шарудіти поліетиленовим пакетом. Гугл продовжував відсмалювати:Т.к. тараканы всеядные насекомые – они способны питаться любой пищей животного происхождения. Во время сна, когда человек малоподвижен – таракан вполне способен попробовать укусить человека." Я навіть згадала про мишоловку (до цього спонукали розміри чудовиська), але навіть тримаючи в одній руці бойового капця, в іншій не менш бойову швабру, за шафу заглянути я не наважувалася. Нарешті хтось вчасно висунув пропозицію назвати потвору Путіним, і знаєте шо? Спрацювало! Ефект був блискавичним - я відразу, не випускаючи з рук "зброї", хоробро пішла оглядати зашафовий простір. На моє велике розчарування, хатній путін зник у невідомому напрямку. Навіть на заклики "вихаді, подлий трус" ніяк не реагував. Залишок ночі завершився мирним сном і відносним спокоєм.

Наступного дня, з надією поглядаючи на шафу, я тримала біля себе вірного капця. Друзі підтримували дзвінками і щиро цікавилися здоров'ям мого путіна. Ще через день, я про нього вже й забула, в гості навідався ліпший друг Костя. Той, який найбільше з мене сміявся. Ми радісно були готові до нової зустрічі з путіним. І коли Костянтин, збліднувши, показав пальцем в напрямку письмового стола, я сподівалася побачити саме свого путіна. Але замість нього, на мої нерви чекала нова несподіванка. Підлогою бадьоро дріботіла величезна, руда і бридка... сороконіжка. Такого ми точно не очікували. Мій переляк перемішався із зловтішанням - ну що, страшно? Ну і хто з мене насміхався, а ти ж ще путіна не бачив!! Але Костя, швидко оговтавшись, вирішив показати хто тут козак, і взявшись за капця що був приготований для путіна застосував його на іншого ворога. Але сороканіжка не тарган, бігає в сто разів швидше, намотувала кола по кімнаті, ховаючись час від часу під меблями, та періодично забігаючи на найближчі стіни. Лише одного разу пряме попадання капцем трохи досягло своєї мети, але залишивши на капці третину своїх брррр кінцівок, нове жахіття зникло у мене під ліжком готувати план помсти. А доки відбувалася погоня за звіром, я гуглила на нього досьє. На превеликий подив, виявилося, що звіринка не те що ніапасна, вона взагалі корисна у господі - полює на міль, мух і, увага - на тарганів! Отут нас взяв жаль, що ми покалічили такого цінного кадра. Щиро пригнічені, ми вирішили подумки попросити у нього вибачення, адже нас ввела в оману його зовнішність. Ну і назва з'явилася сама собою - війська НАТО. А що, буде мені на путіна полювати.

Тепер сиджу, оглядаю кордони, раптом якісь незалежні спостерігачі надумають навідатися..."


Завіса.
tooBAPHWKI0
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Профіль

eustafius: (Default)
eustafius

June 2014

M T W T F S S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
2324 2526272829
30      

Важливі теги

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 17:25
Powered by Dreamwidth Studios