eustafius: (гр)
[personal profile] eustafius
Вже майже 29-те, а серед більшості тих, хто активно слідкує за "Євромайданом" та бере у ньому участь, поширюється хвиля занепокоєння. Виникає безліч питань та невирішених мікроконфліктів. Що робити далі, як діяти, хто провокатор і чим це все закінчиться - відповіді залишаються відкритими. І доки є час, варто зрозуміти всім - згуртованість та одностайність, впевненість та непохитність, а не щось інше, приведуть до позитивних результатів. Багато людей взагалі не розуміють, що відбувається. Їх потрібно інформувати. Багато хто ведеться на дуже примітивні політтехнології (на кшталт тієї ж медведчуківської реклами в метро). Дехто вирішив, що він найрозумніший і теж нічого не робить "знаючи, як усе це закінчиться" і глузуючи з інших. Є також багато розумних та адекватних людей, які чекають, що почнуться реальні кроки до вирішення проблеми. Ці дні показали, що потенціал в українців є, і буде дуже прикро, якщо ми його не використаємо за призначенням.

Насправді головна задача українців зараз - прибрати нинішню владу. Бо підпише вона асоціацію, чи не підпише, наслідки все одно будуть печальними. На жаль, так звана опозиція, є лише імітацією самого поняття "опозиції". Це довів майдан 2004, "мовний майдан" та інші подібні події. Виходом могло б стати утворення громадської ради, на якій би обиралися відповідні представники народу. Саме вони б могли зайняти місце в новому парламенті.

Найгірша розв'язка передбачає варіант силового втручання влади у протест. Тому в будь-якому випадку потрібно його попередити. Утворення міських загонів громадської самооборони могло б суттєво допомогти в цьому. Але хто цим буде займатися?

Зрештою, все зараз залежить від невеликої кількості дійсно адекватних людей. Наскільки вони скоординуються між собою, і наскільки якісно зроблять все, що потрібно.

Інакше - нас чекає колапс у всіх сферах життя країни. Тож вибору нема, потрібно вмикати мізки і діяти.

Date: Nov. 29th, 2013 02:13 (UTC)
From: [identity profile] chita-i.livejournal.com
Те що записало радіо Свобода в рази цікавіше цих інтерв'ю з цими підібраними людьми. І ця музика нав'язлива сильно в кінці мені принабридла.

Date: Nov. 29th, 2013 11:43 (UTC)
From: [identity profile] eustafius.livejournal.com
Люди не підібрані спеціально.

Щодо музики, то вона просто тривожна. Якраз в тему...

Date: Nov. 29th, 2013 15:53 (UTC)
From: [identity profile] chita-i.livejournal.com
Окрім першого хлопця та не дуже гарно артикульованого молодого свободівця то певний соціальний прошарок хто виказує свою думку. Як чесно, мені не сподобалось. Я бачила краще з прямих трансляцій. У рази. Але не ображайтесь будь ласка. Просто виказую свою думку.

Date: Nov. 29th, 2013 22:41 (UTC)
From: [identity profile] eustafius.livejournal.com
Та які образи ;)

Це не репортаж новин, а спроба копнути глибше. Адже за звичними емоціями, які ми звикли бачити, завжди ховається щось, що змушує задуматися. І випадкові люди насправді виявилися дійсно не випадковими. Жаль, що одне інтерв'ю не потрапило в запис, воно б доповнило загальну картинку.

Зараз всі звикли до сенсацій і швидкої зміни декорацій. Фаст + смарт + стронг - це символ сьогодення. Це зручно і приємно, але такий ритм з'їдає одну необхідну складову - просто трохи заглибитися й подумати. Треба брати до уваги, але так не хочеться стати заручником цього)

Date: Nov. 30th, 2013 01:18 (UTC)
From: [identity profile] chita-i.livejournal.com
...ритм з'їдає одну необхідну складову - просто трохи заглибитися й подумати.

Тих хто поспішає найефективніше усього швидко та переконливо обманути. )

А яке відношення ви маєте до цього ролика якщо не секрет?

Той "солдат" чомусь був у якійсь червоній шматці. Що це було?

Date: Nov. 30th, 2013 08:11 (UTC)
From: [identity profile] eustafius.livejournal.com
Я співавтор. Тому й кажу, що це більше авторський погляд, ніж новинарний репортаж.

У того чоловіка червоно-чорний прапор на плечах. Він колишній десантник, сам до нас підійшов і попросив сказати пару слів. До речі, от він був одним з найбільш проникливих.

Та й зважаючи на події від 4-ї ранку, вибрана музика тепер ну зовсім в тему.

Профіль

eustafius: (Default)
eustafius

June 2014

M T W T F S S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
2324 2526272829
30      

Важливі теги

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 02:01
Powered by Dreamwidth Studios